Апостиль на довідку про несудимість

Довідка про несудимість - це документ, який підтверджує благонадійність людини. Вона може знадобитися при вступі на навчання в іноземний вуз або коледж, для працевлаштування за кордоном, при оформленні громадянства або дозволу на проживання, при подачі документів для отримання візи. У деяких випадках необхідно пред'явити довідку про несудимість з тієї країни, громадянином якої є людина, з країн, де він проживав, працював або вчився більше шести місяців.

Довідка про несудимість, видана в Україні, має юридичну силу тільки на території нашої країни. Для додання їй статусу дійсного документа за кордоном необхідна легалізація. Це проставлення апостиля - спеціального друку, яку ставлять на оригінал документа. У деяких країнах необхідно пред'явити переклад довідки про несудимість, на який також проставляють штамп. Ця процедура називається подвійним апостилюванням.
Залишити заявку на апостиль
Коли необхідна довідка про несудимість
Такий документ потрібно, якщо людина виїжджає за кордон для навчання або роботи, для укладення сімейного союзу. Після оформлення довідки її необхідно легалізувати. Це потрібно в таких випадках:

 • для оформлення довгострокової візи;
 • при оформленні дозволу на проживання або зміну громадянства;
 • для реєстрації шлюбу в іноземній державі;
 • для легального працевлаштування в зарубіжних компаніях.

Як замовити апостиль на довідку про несудимість

Легалізувати цей документ можна в Міністерстві закордонних справ. Апостиль проставляється тільки на довідки, видані в Україні.
 • Перший етап - це оформлення довідки про несудимість. Отримати документ можна терміново або в звичайному порядку - процедура займає до місяця. Для отримання довідки необхідно звернутися в департамент ІТ при Міністерстві внутрішніх справ або у відповідному управлінні за місцем проживання.
 • Коли документ готовий, необхідно проставити апостиль на довідку про несудимість. Додатково слід перевести документ на мову тієї країни, в яку ви збираєтеся, нотаріально завірити переклад.

Центр перекладів «МоваПро» надає послуги з термінового і звичайного апостилюванню документів. Ми швидко оформимо довідку про несудимість, легалізували і переведемо її, при необхідності виконаємо подвійне апостилювання. У нас низькі ціни - ми співпрацюємо з державними органами без посередників.
Залишити заявку на апостиль

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda