Апостиль на свідоцтво
про народження

Для оформлення віз в різні країни може знадобитися свідоцтво про народження, і його необхідно апостилювати. Апостиль на свідоцтво про народження - це штамп встановленого зразка, який підтверджує справжність документа, надає йому юридичну силу на території іншої держави. Апостиль необхідний при оформленні візи в країни, які підписали Гаазьку конвенцію.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на апостиль
Вартість проставлення апостиля:
* Стоимость указана с учётом Государственной пошлины в размере 51 грн
** День заказа не учитывается
** Срок рассмотрения документов министерством может увеличиваться.


Апостиль на свидетельства, выданные в СССР проставляется на нотариальную копию документа, которую также можно сделать у нас.

Апостиль проставляется только на не ламинированные документы
Залишити заявку на апостиль
Коли може бути необхідно поставити апостиль на свідоцтво про народження
Апостилювання цього документа необхідно в таких випадках:

 • при виїзді на постійне або тимчасове місце проживання;
 • при працевлаштуванні в іншій країні;
 • при вступі до навчальних закладів за кордоном;
 • в інших випадках, коли цього вимагає консульство або посольство іншої держави.
Зверніть увагу: термін дії апостиля на свідоцтві про народження не обмежений, тому поставити печатку на документ можна заздалегідь.

Важливі моменти при отриманні апостиля

 • Потерті документи, з нечитабельним написами не засвідчують.
 • Якщо свідоцтво про народження заламинировать, апостиль, не проставляється! Для легалізації за кордоном цього документа його доведеться оформити повторно.
 • Якщо свідоцтво про народження видав радянський ЗАГС (до 1991 року), апостилювання документа не проводиться. Апостиль можна поставити на юридично завірену копію свідоцтва, але такий спосіб легалізації приймають консульства не всіх країн. Щоб вам не відмовили в візі, варто звернутися в ЗАГС і замовити дублікат. Апостиль ставиться на дублікат, виданий в Україні.
Залишити заявку на апостиль
Як поставити апостиль на
свідоцтво про народження
Переконайтеся, що документ не заламінована і виданий після 1991 року. Якщо документ був виданий раніше, уточніть в консульстві або консульському відділі посольства країни, куди ви плануєте відкрити візу, чи можна надати нотаріально завірену копію з апостилем. Якщо такий документ не приймуть, замовте дублікат - документ нового зразка. Ми допоможемо його оформити.

Апостиль на цьому документі проставляє Міністерство юстиції України. Подати документ можна безпосередньо, але апостилювання зазвичай займає багато часу. Щоб скоротити часові витрати, зверніться в «МоваПро». Наше бюро надає комплексні послуги, ми дотримуємося встановлені терміни і порядок черги. У нас можна замовити проставлення апостиля та переклад документа.

У деяких країнах необхідний подвійний апостиль. Одну друк ставлять на оригінал документа, другу - на переклад, завірений нотаріусом.

Щоб замовити послуги, залиште замовлення по телефону або на сайті.
Залишити заявку на апостиль

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda