Ціни на послуги

Розрахуємо вартість протягом 15 хвилин
І зробимо знижку при замовленні
від 5 сторінок
E-mail
Ім’я
Номер телефону
Коментарі
Вартість нотаріального засвідчення:
* Ви можете передати документ нотаріального завірення кур'єрською службою по Новій Пошті або оригінал документа в нашому офісі. Також Ви можете направити відскановану копію документа по електронній пошті. В даному випадку ми підготуємо завірений переклад до обумовленого часу, і Вам не доведеться чекати або платити за доставку нам оригіналу.
Вартість послуг нотаріуса:
Вартість оформлення довідки про відсутність судимості в бюро перекладів МоваПро:
1 день*
700 грн
2 дні
650 грн
3 дні
600 грн
* Просимо уточнювати можливість отримання довідки про несудимість день в день по телефону
Документи, необхідні для отримання довідки для громадян України:
— Копія паспорта громадянина України
Документи, необхідні для отримання довідки для іноземців (один з нижчеперелічених документів):
— Тимчасовий або постійний вид на проживання

— Копія паспорта з нотаріальним перекладом на українську мову
* Вартість вказана з урахуванням державного мита в розмірі 51 грн
** День замовлення не враховується
** Термін розгляду документів міністерствами може збільшуватися.

Апостиль на свідоцтва, видані в СРСР проставляється на нотаріальну копію документа, яку Ви також можете зробити у нас.

Апостиль проставляється тільки на неламіновані документи

Наша компанія має вже значний досвід роботи на ринку перекладацьких послуг України та країн СНД. Одним з головних критеріїв роботи нашого бюро перекладів в Києві ціни є прозорість надання послуг. Ми відкрито говоримо про свої ціни на переклади і не боїмося прихованої конкуренції, оскільки впевнені в якості послуг, що надаються. На нашому сайті Ви можете переглянути весь список цін на переклади з усіх мов, з якими працює наше агентство. Зверніть увагу, що ціни нашого бюро перекладів досить демократичні.

Ціни, наведені в списку, вказані в гривнях за одну сторінку переказу або за один документ. Нашого бюро перекладів ціни на усний переклад, як правило, договірні. Тут враховуються різні чинники: тривалість перекладу, складність перекладу, необхідність створення спеціальних умов для надання послуг перекладу і т.д.

Ви можете не сумніватися в реальності зазначених цін. Менеджери нашого агентства перекладів в Києві озвучать для Вас наші ціни і прорахують Вам суму замовлення чітко за прайсом. А якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, то неодмінно отримаєте знижку на наші послуги.

У деяких рідкісних випадках ціна письмового перекладу буде договірною. Наприклад, переклад крихітних документів (дорожній чек, квитанція), тексти, написані нерозбірливим почерком (медичні довідки), тексти зі змішаними пропозиціями на кількох мовах і т.п.

Made on
Tilda