Медичний німецький переклад

Німеччина - країна можливостей, особливо в галузі медицини. Люди з усього світу прагнуть отримати медичні послуги саме тут, і громадяни України - не виняток. Якщо вам потрібна консультація або допомога лікаря, ви вчитеся або працюєте в медичній сфері та збираєтеся в Німеччину, то обов'язковим етапом стане підготовка та переклад медичних документів на німецьку. З цим завданням на високому рівні впораються фахівці бюро MovaPRO. До будь-якого перекладу ми підходимо професійно, у нас працюють найкращі у своїй галузі співробітники, компетентні в лінгвістиці та медицині.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Професійний медичний
переклад на німецьку
Послуги перекладачів потрібні в наступних випадках:

 • при лікуванні за кордоном;
 • якщо вам треба надати результати тестів, досліджень, висновків;
 • якщо ви працюєте в фармацевтиці, співпрацюєте з європейськими компаніями;
 • якщо ви - студент або лікар і плануєте робочу поїздку до Німеччини.
У нас часто замовляють послуги медичного перекладу німецькою пацієнти клінік, люди, чия професійна діяльність пов'язана з цією сферою: професори, які планують виступ на конференції в Німеччині, лікарі, які подорожують, обмінюються знаннями.

Переклади медичних документів на німецьку затребувані у студентів, які планують навчатись чи проходити практику за кордоном.
Виконуючи переклади медичних документів на німецьку, ми гарантуємо:

 • Стандарт якості тексту. Він перевіряється кількома фахівцями, які стежать за відповідність державним, міжнародним нормам і коректним вживанням термінів.
 • Виконавця з профільною освітою в лінгвістиці та медицині. Ми ретельно підбираємо персонал для перекладу медичних документів з німецької на російську і навпаки. Кожен перекладач проходить кілька етапів відбору. У нашому штаті - фахівці в різних сферах, на ваше замовлення підбирається оптимальний виконавець, чиї компетенції відповідають тематиці тексту.
 • Швидкість. Ми працюємо швидко і пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні умови співпраці. Якщо потрібно перевести великий обсяг тексту за короткий термін, залучаємо до роботи декількох фахівців.
Залишити заявку на переклад
Услуги медицинского перевода
на немецкий в Киеве
MovaPRO - професійне бюро з багаторічним досвідом роботи. Наш персонал - компетентні в декількох областях фахівці з солідним стажем і практичними навичками, тому медичний переклад на німецьку буде виконаний грамотно і в термін.

Ми працюємо з усіма видами текстів. До нас звертаються пацієнти і співробітники клінік, лікарі і прості громадяни, які оформляють туристичні поїздки і заодно планують перевірити своє здоров'я в кращих медичних установах Німеччини. Ми працюємо за двома напрямками: робимо переклад медичних документів з німецької на російську і навпаки. У кожному з випадків гарантуємо точність і адекватність результату, правильне вживання специфічної термінології.

Термін виконання перекладу медичних документів з німецької на російську і навпаки залежить від обсягу, вимог замовника, складності тексту та його лексики. Щоб довідатися про ціни, уточнити умови співпраці або оформити замовлення, зв'яжіться з нашими консультантами по телефону (044) 362 47 89 або напишіть на електронну пошту info@movapro.kiev.ua.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda