Про нас

Компанія - бюро перекладів МоваПро з багаторічним
досвідом роботи в Києві.

Наш колектив - кваліфіковані співробітники в галузі лінгвістики і перекладу.
Вони допоможуть Вам:
з перекладом текстів
на будь-яку мову;

апостилем і легалізацією іноземних документів в Україні, в тому числі дипломів, довідок про відсутність судимості, свідоцтв про шлюб та інших документів;
усним перекладом
(як послідовним,
так і синхронним);

перекладом веб-сайтів;
юридичним, технічним,
медичним та іншим
спеціалізованим перекладом;

і в будь-яких інших ситуаціях, де виникне потреба в послугах професійних лінгвістів. Переваги роботи з нами можна висловити трьома словами:
Якість - Час - Ціна.

Якість
Наші переклади проходять ретельну редактуру дипломованими фахівцями і носіями мови. Вони вникнуть в усі нюанси тексту, що дозволить уникнути неясностей і двозначностей. Якщо текст стосується вузькоспеціалізованої теми, готовий переклад перевіряється фахівцем у відповідній сфері.
Час
Переклад виконується в чітко обумовлений з замовником термін. Якщо роботу необхідно виконати в дуже короткі терміни, ми залучимо до перекладу більше співробітників, щоб укластися в тимчасові рамки. Висока швидкість роботи досягнута нами завдяки згуртованості колективу компанії, що дозволила за роки роботи максимально оптимізувати витрати і час на переклад.

Щоб замовити послугу, Вам не обов'язково витрачати дорогоцінні години на візит в наш офіс: заявку можна залишити за допомогою форми онлайн замовлення на нашому сайті.
Ціна
В бюро перекладів MоваПро Ви не платите зайвого. У вартість перекладу входить редагування, коректорська правка, консультація з фахівцем у випадку технічного або медичного перекладу. Незважаючи на великий обсяг робіт, вартість наших послуг Вас приємно здивує.
Наші гарантії
Бюро перекладів МоваПро зацікавлене в довгостроковому співробітництві з нашими замовниками, тому для нас будь-який клієнт має велике значення і отримує індивідуальний підхід. Мета нашої роботи - надати якісні послуги нашим клієнтам, тому що Ваші позитивні відгуки найкраща нагорода для нас.

Незалежно від виду послуги, ми гарантуємо нашим замовникам конфіденційність. Нерозголошення інформації про клієнта - важливий принцип роботи нашого бюро.

Ми завжди готові вислухати побажання наших замовників до оформлення перекладу: менеджери МоваПро завжди готові надати Вам консультацію про послуги бюро перекладів і особливості нашої роботи.
Made on
Tilda