Переклад і локалізація сайтів

Власним сайтом вже нікого не здивуєш - зараз у будь-якого більш-менш крупного бізнесу є своя сторінка в мережі, або ж зовсім інтернет є основним джерелом клієнтів і замовників. Але якщо компанія вирішить розширити свою діяльність на територію інших країн, рано чи пізно постане питання про локалізацію та переказ сайту на іноземні мови. Бюро перекладів Movapro готове допомогти Вам з вирішенням цього завдання, адаптувавши контент веб-сайту під умови конкретної країни.

Для перекладу сайтів надійніше буде звернутися до виконавця, який зможе дати гарантію виконання роботи. Наше бюро перекладів якраз може їх надати: після укладення договору, з зазначеними термінами та іншими умовами перекладу, наші співробітники ретельно, одну за одною виконають переклад сторінок сайту, після чого іноземні клієнти зможуть скористатися Вашими послугами нарівні з вітчизняними.

Ми працюємо з більш ніж сорока різними мовами, включаючи, зрозуміло, і найпопулярніші з них: Movapro виконає переклад сайтів на англійську мову, переклад сайтів з англійської, китайської та інших іноземних мов на російську і т.д.
Залишити заявку на переклад
Бюро перекладів включають в себе:
Бюро перекладів включають в себе:
 • Переклад контенту (змісту) сайту: статей матеріалів, і т.п .;
 • Переклад окремих елементів сайту: кнопок, скриптів, форм реєстрації, елементів і т.п .;
 • Переклад реклами, розміщеної на сайті.
Переклад сайту являє собою переклад його текстової частини - інформаційного вмісту (контенту). З англійської на російську можна перекласти конкретний розділ веб-сайту або, при необхідності, всі його сторінки. Професійно виконана локалізація веб-сайту, в свою чергу, заснована на головних і найбільш популярних пошукових запитах, а не точної передачі текстового вмісту.
Переклад сайту в Україні, виконаний нашими фахівцями, щиро порадують навіть самих ощадливих клієнтів.

Основні етапи роботи
Переклад сайту в Києві включає наступні етапи:
 • переклад основного змісту (контенту) сайту, відомого відвідувачам;
 • локалізація сайту, яка включає в себе переклад деяких текстів (що виникають в результаті виконання будь-яких дій) і невидимих модулів;
 • оптимізація сайту під пошукові запити;
 • збірка веб-сайту (розміщення необхідного тексту на відповідних сторінках сайту);
 • тестування сайту (перевіряють працездатність перекладеної з англійської на російську мову сторінки.
Користуючись послугами нашої компанії, ви гарантовано отримуєте професійний переклад сайту, завдяки чому спілкування з клієнтами і діловими партнерами стає легким і родючим. При необхідності, ми готові налагодити співпрацю з компанією, яка займалася створенням і розробкою сайту, що допоможе найбільш точно передати специфіку сайту.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda