Письмовий англійський переклад

Англійська відноситься до розряду загальносвітових мов. Як іноземний його вивчає левова частка населення планети. Але незважаючи на поширеність, на професійному рівні цією мовою володіє не кожен. А саме такі знання потрібні, щоб підготувати пакет документів для поїздки в англомовну країну. Папери можуть знадобитися на звичайному відпочинку, а для навчання, лікування, стажування вони необхідні. Часто переклад на англійську потрібен для успішного ведення бізнесу, в наукових цілях. Наше бюро надає послуги перекладу різних видів текстів.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на даній сторінці.
Залишити заявку на переклад
Який переклад на англійську мову
роблять наші фахівці?
Якщо ви вступаєте до навчального закладу країни, де державною мовою є англійська, вам знадобитися переведений атестат, диплом, свідчення. Коли метою поїздки є лікування, потрібен медичний переклад тексту на англійську - карта, історія хвороби, результати діагностик і аналізів. Для успішного життя в чужій країні варто потурбуватися про чинне в ній варіанті водійських прав, наявності довідки про відсутність судимості. Ми переводимо весь пакет документів, допомагаємо з їх узаконюємо.

Наші співробітники виконують якісний переклад на англійську мову корпоративних паперів. Ми допоможемо грамотно скласти договір про спільну діяльність, прописати ключові моменти. Зберемо документацію для тендерів, адаптуємо банківські документи. Якщо ви ввозите з-за кордону обладнання, перекладачі зроблять зрозумілими інструкції і креслення до нього. Ми робимо переклад медичних приладів, анотацій до препаратів. Використовуємо прийняті в усьому світі термінології.
Залишити заявку на переклад
Замовте переклад тексту на англійську легко і отримаєте точно в строк
Наш сайт надає вам повну інформацію про послуги в будь-який час доби. Ви можете залишити заявку на переклад текстів на англійську через форму зворотного зв'язку, і вам поступить дзвінок без зволікання в робочий час. Спеціаліст відповість на питання, уточнить у вас все особливості і подробиці замовлення. Оплату ми приймаємо зручним для вас способом.

З нами ви економите час. Наші перекладачі працюють в команді, термін виконання скорочується, форс-мажорів просто не може бути. Переклади на англійську перевіряються на кількох рівнях. Разом з редакторами спеціальні тексти переглядають практикуючі професіонали. Ми намагаємося працювати без подальших правок, але при необхідності враховуємо побажання клієнта. Вибирайте надійну допомогу в справах з носіями англійської мови.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda