Письмовий іспанський переклад

У світі одним з найбільш поширених мов є іспанська. Якщо ви ведете бізнес з партнерами з Латинської Америки, Іспанії, то, звичайно, вам необхідна допомога перекладача, який допоможе вам підготувати документацію. Звертайтеся в Мовапро. Наші фахівці виконують переклад на іспанську швидко і якісно.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Грамотний переклад тексту з російської на іспанську та його основні особливості
У різних областях іспаномовних країн можуть бути різні варіанти мови, звані діалектами. Вони мають відмінності не тільки у вимові, але і в лексиці. Не дивно, що мексиканці, аргентинці, іспанці та перуанці можуть не зрозуміти один одного. Перекладач же повинен володіти всіма цими діалектами досконало.

Спеціаліст, виконуючи переклад на іспанську мову, повинен добре знати історію його виникнення. В іспанському є багато конструкцій і слів з арабської. Вони міцно проникли в мову, тому виявити запозичення часом дуже складно.

Великий вплив на іспанську надає також англійську мову. У ньому багато калік. Щоб не використовувати повністю англійські слова, іспанці часто знаходять для нього еквівалент у власній мові. Після перетворень складно виявити, звідки виникло певне слово, але перекладачі в роботі не припускаються помилок.
Залишити заявку на переклад
Швидкий переклад тексту на іспанську мову - особливості лексики
Лексика даної мови грунтується на латинській лексиці. Щоб правильно перевести кожну фразу, фахівці повинні не тільки добре розуміти граматичну будову мови, а й мати глибокі знання в галузі національної культури країни. Звертайтеся до нас. Наші перекладачі мають дуже великий досвід роботи з текстами будь-яких обсягів і різного рівня складності.

Ми виконуємо переклад з іспанської на російську і навпаки в ті терміни, які влаштовують замовників. Так, при виконанні роботи фахівці часом стикаються з великою кількістю труднощів. Але професіонали знають, як їх подолати. Навіть якщо ви побажаєте, щоб ваше замовлення було виконано дуже швидко, ви не отримаєте від нас відмову. Всі фахівці, що володіють мовою, стануть працювати з вашим текстом. Коли переклад буде готовий, його віднімає досвідчений редактор, так що ніяких огріхів готовий документ містити не буде. Багато наших клієнтів, які активно співпрацюють з колегами з-за кордону, регулярно звертаються до нас. Ми будемо раді, якщо ви до них приєднаєтеся.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda