Письмовий китайський переклад

На Землі приблизно 17% жителів розмовляють китайською, тому перекладом такою мовою вельми затребувані. Багато клієнтів, звертаючись в бюро Мовапро, сподіваються на те, що їм вдасться знайти хорошого перекладача на китайський. Вони не помиляються. У нашому закладі такі фахівці дійсно є.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Якісний переклад з російської
на китайський в Мовапро
Безліч ієрогліфів, властивих даному мови, незвично оці європейців. Ієрогліфи на зображенні окремі предмети, певні поняття. Зазвичай фахівці вивчають кожен з них окремо, так що опанувати китайським не так-то просто. Наші професіонали відмінно знають мову, тому вас не підведуть. Вони виробляють письмовий переклад на китайську максимально оперативно.

Як правило, слова складаються з двох ієрогліфів. Якщо вони включають в себе більше знаків, то, швидше за все, це транскрипція запозиченого слова. У китайському приблизно 62 тисячі ієрогліфів. Це значна цифра. Зрозуміло, що фахівець, який здійснює переклад на китайську мову, повинен їх добре вивчити.
Оставить заявку на перевод
Якщо вам потрібен переклад китайського на російську, приходьте до нас!
Графіка сучасного китайського зазнала значних змін за останні півстоліття, але деякі жителі Тайваню, Гонконгу і Сінгапуру не прийняли їх. В результаті в даний час в країні застосовують дві системи ієрогліфів, про що фахівці, які виконують переклад з китайської на російську, добре обізнані. Наші перекладачі знають обидві системи, тому здатні виконати роботу виключно якісно.

Працюючи над текстами, фахівці можуть зазнавати труднощів, зустрічаючи різні приказки та фразеологізми. Як правило, вони трапляються в художніх творах. Перекладачі працюють ретельно, вони обов'язково з'ясовують значення стійких виразів і не допускають помилок і спотворень сенсу тексту.

Крім того, труднощі можуть з'явитися, якщо текст містить різноманітні діалекти. З будь-якими проблемами наші фахівці обов'язково впораються, ви отримаєте готову роботу, яка буде виконана бездоганно.

Звичайно, ця мова дійсно унікальна, як і китайський народ, його звичаї і традиції. Щоб зрозуміти його, необхідно дотримуватися прийнятих правил і норм. Приходьте до нашого бюро. Навіть якщо текст бажано виконати в найкоротші терміни, ми вас не підведемо. Ви зможете забрати готову роботу в призначений час.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda