Письмовий переклад на українську

Наше бюро Мовапро виробляє переклади українською на найвигідніших для клієнтів умовах. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібні наші послуги. Ми обов'язково вам допоможемо.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Наші переваги - професійний переклад
на український
Вартість послуг наших фахівців цілком розумна. Вона залежить від терміновості здійснення замовлення, обсягу і складності тексту. Навіть об'ємні документи наші фахівці здатні обробити в найкоротші терміни.

Ви можете не турбуватися про те, що переклад на українську мову важливих документів потрапить в руки ваших конкурентів. Ми гарантуємо вам цілковиту конфіденційність.
Залишити заявку на переклад
Бездоганно грамотний переклад тексту на українську мову
Якщо мова йде про технічний або науковий тексти, то в такому випадку переклад на українську повинен бути точним, ясним і чітким. Двозначність окремих слів і виразів не допускається. Як правило, зайві слова в такому документі не використовують, текст виходить лаконічним. У випадку з художнім твором все інакше. Тут важливо правильно передати задум письменника, показати читачеві всі основні особливості його стилю.

Виконуючи переклад українською мовою, фахівці можуть зіткнутися з певними труднощами. Наприклад, іноді важко підібрати потрібний термін, щоб визначити конкретне поняття, при цьому в мові перекладу йому відповідають кілька слів. У такому випадку доводиться звірятися зі словником, уточнювати їх значення, враховувати контекст, в якому вони вживаються. Наші фахівці ніколи не поспішають і не халтурять. Вони ретельно працюють з кожним текстом.

Науково-технічні терміни мов, різні за значенням, але схожі по написання та вимови, називають помилковими термінологічними паралелями. Наші професіонали про них знають дуже добре, тому ніколи не плутають терміни і в перекладі не допускають грубих помилок.

Щоб готовий текст був дійсно бездоганним, їм доводиться добряче попрацювати. Наші фахівці не бояться навіть серйозних завдань і з успіхом з ними справляються.

Якщо ви звернетеся в нашу організацію, можете не сумніватися в тому, що вам нададуть послуги на найвищому рівні. Вам не доведеться ні про що турбуватися - всі турботи ми візьмемо на себе, так що ніяких проблем і турбот вам самостійно вирішувати не доведеться. Ви отримаєте готовий переклад, який не містить недоліків, логічних і пунктуаційних помилок.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda