Бюро перекладів
МоваПро

Бюро перекладів МоваПро - це компанія, яка об'єднує професіоналів у сфері лінгвістики та легалізації документів. Завдяки успішній оптимізації робочого процесу, ми працюємо в середньому ціновому сегменті, утримуючи якість послуг на високому рівні.
Дізнатися вартість або отримати безкоштовну консультацію фахівця
Залиште заявку на зворотний дзвінок
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Письмовий переклад на українську

Наше бюро Мовапро виробляє переклади українською на найвигідніших для клієнтів умовах. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібні наші послуги. Ми обов'язково вам допоможемо.

Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Наші переваги - професійний переклад
на український
Вартість послуг наших фахівців цілком розумна. Вона залежить від терміновості здійснення замовлення, обсягу і складності тексту. Навіть об'ємні документи наші фахівці здатні обробити в найкоротші терміни.

Ви можете не турбуватися про те, що переклад на українську мову важливих документів потрапить в руки ваших конкурентів. Ми гарантуємо вам цілковиту конфіденційність.
Залишити заявку на переклад
Бездоганно грамотний переклад тексту на українську мову
Якщо мова йде про технічний або науковий тексти, то в такому випадку переклад на українську повинен бути точним, ясним і чітким. Двозначність окремих слів і виразів не допускається. Як правило, зайві слова в такому документі не використовують, текст виходить лаконічним. У випадку з художнім твором все інакше. Тут важливо правильно передати задум письменника, показати читачеві всі основні особливості його стилю.

Виконуючи переклад українською мовою, фахівці можуть зіткнутися з певними труднощами. Наприклад, іноді важко підібрати потрібний термін, щоб визначити конкретне поняття, при цьому в мові перекладу йому відповідають кілька слів. У такому випадку доводиться звірятися зі словником, уточнювати їх значення, враховувати контекст, в якому вони вживаються. Наші фахівці ніколи не поспішають і не халтурять. Вони ретельно працюють з кожним текстом.

Науково-технічні терміни мов, різні за значенням, але схожі по написання та вимови, називають помилковими термінологічними паралелями. Наші професіонали про них знають дуже добре, тому ніколи не плутають терміни і в перекладі не допускають грубих помилок.

Щоб готовий текст був дійсно бездоганним, їм доводиться добряче попрацювати. Наші фахівці не бояться навіть серйозних завдань і з успіхом з ними справляються.

Якщо ви звернетеся в нашу організацію, можете не сумніватися в тому, що вам нададуть послуги на найвищому рівні. Вам не доведеться ні про що турбуватися - всі турботи ми візьмемо на себе, так що ніяких проблем і турбот вам самостійно вирішувати не доведеться. Ви отримаєте готовий переклад, який не містить недоліків, логічних і пунктуаційних помилок.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
Прийом замовлення
Узгодження термінів і вартості.
Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
01
Переклад
Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
02
Редактура
Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
03
Коректура і верстка
Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
04
Засвідчення перекладу
Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
05
Доставка
Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
06
Оставить заявку на письменный украинский перевод
Оставьте заявку онлайн и наш менеджер свяжется с Вами
Made on
Tilda