Технічний італійський переклад

Технічний переклад з італійської на російську - одна з численних послуг, пропонованих нашим бюро перекладів. Ми знаходимося в Києві, але приймаємо замовлення по електронній пошті і з інших міст. Над перекладами працюють співробітники, що спеціалізуються в галузі лінгвістики і легалізації документів. Ми можемо гарантувати відповідність документації всім стандартам.


Ознайомитися з іншими послугами ви можете на цій сторінці.
Залишити заявку на переклад
Актуальність технічного перекладу з / на італійську мову
Італія - це країна з добре розвиненою економікою. З цією державою співпрацюють великі корпорації і підприємці, тільки виходять на міжнародний рівень. Для спілкування з партнерами і обміну документами потрібен дипломований перекладач, який здатний точно виконати технічний переклад з італійської. Наше бюро надає допомогу в адаптації тексту документів будь-якої тематики.
Технічний переклад з італійської мови може зайняти досить багато часу у непідготовленої людини. У штаті наших співробітників працюють перекладачі, здатні зробити професійний переклад за короткий час. Крім знання кількох мов, кожен з них добре знайомий з особливостями діяльності, до якої належить замовлення. Переклади з однієї мови на іншу - складна робота, що вимагає від виконавця комплексних знань.
Залишити заявку на переклад
Особливості

Технічний переклад італійською виконують дипломовані перекладачі, повністю розбираються в тематиці і володіють професійною термінологією. Такий підхід дозволяє помітно поліпшити якість вузькоспеціалізованого тексту. Кожне слово буде переведено відповідно до тематики. В італійському словнику є слова, однакові за написанням, але різні за значенням. Наші співробітники враховують цю особливість при складанні перекладу.
Наше бюро пропонує свої послуги з письмового та усного перекладу з / на іноземні мови. Кожен текст проходить багаторівневу перевірку редакторами. Ми завжди дотримуємося встановлений термін здачі роботи. Наш колектив працює як одна команда, що позитивно позначається на оптимізації процесу перекладу.

Залишити заявку на переклад
Наші переваги

Переваги замовляти у нас
Замовляючи технічний переклад італійською в нашому бюро, ви заощадите свій час і не заплатите зайвого. У вартість послуг входить не тільки сам переклад, а й редагування тексту, внесення правок, коригування, консультації з фахівцями. Щоб замовити послугу, заповніть форму заявки на сайті. Ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda