Усний переклад на англійську мову

Перекладацьке бюро Movapro виконує послідовний переклад англійською. У нашій компанії працюють професійні перекладачі з великим досвідом, які допоможуть в спілкуванні з іноземними громадянами і забезпечать супровід на будь-якому заході на високому рівні.
Залишити заявку на переклад
Особливості усного перекладу
Щоб надати послугу найвищої якості, мало просто знати мову. Якими навичками володіють співробітники нашого бюро:

 • Уміння знаходити вихід зі складних ситуацій і хороша реакція. Навіть якщо фраза в оригіналі звучить не дуже коректно, перекладач озвучить її так, щоб донести сенс, але не образити співрозмовника.

 • Бездоганне володіння термінологією та фразеологізмами. Залежно від тематики заходу ми підбираємо для вас фахівця, який добре орієнтується в вашій області і зможе без помилок оперувати всіма поняттями і термінами. Крім того, усний переклад з англійської складний тим, що в цій мові досить багато специфічних фраз, для яких треба швидко знайти російський аналог. У наших фахівців багатий словниковий запас, тому ви можете не хвилюватися про точність, коректність і швидкості перекладу.

Послуги усного перекладу потрібні в багатьох випадках:

 • при ділових зустрічах, проведенні переговорів міжнародного значення;

 • на конференціях, наукових зборах, семінарах, симпозіумах;

 • при організації виставок, презентацій;

 • для спілкування з англомовними бізнес-партнерами та гостями з інших країн.
Залишити заявку на переклад
Як ми працюємо і наші переваги
Бюро перекладів Movapro знаходиться в Києві, але ми надаємо фахівців і для супроводу за кордоном, наприклад, якщо ви збираєтеся у відрядження. Щоб замовити послугу, заповніть онлайн-форму або зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом (всі вказано на сторінці з контактами). Від вас нам буде потрібно інформація про тематику, формат і часу заходу, щоб ми могли призначити вам перекладача, досконально розбирається в темі.

Причини працювати з нами:


 • У штаті - досвідчені перекладачі, в тому числі люди, які володіють специфічною термінологією.

 • Ми виконуємо усний переклад з російської на англійську і назад - вам не доведеться шукати додаткового співробітника для організації заходу на найвищому рівні.

 • У нас невисока вартість послуг. Конкретна сума залежить від обсягу і тематики роботи і обмовляється заздалегідь, ви нічого не доплачуєте по ходу заходу.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda