Усний арабський переклад

Фахівці бюро Movapro виконують професійний усний переклад з арабської мови на російську і навпаки. Наші співробітники - це дипломовані перекладачі з профільною вищою освітою, значним досвідом роботи та досконалим знанням культури арабського світу, що допомагає в правильній інтерпретації та передачі мови іноземних спікерів.

Що ми можемо запропонувати:

 • коректний усний переклад на арабську і навпаки з урахуванням специфічної термінології, якщо така присутня в мові;

 • супровід заходів за участю іноземних гостей в Києві, а також виїзд з замовником за кордон;

 • переклад побутовому мовленні і насиченою вузькоспеціалізованими термінами.
Залишити заявку на переклад
При замовленні послуги обов'язково розкажіть нам про формат заходу, надайте матеріали для ознайомлення - так ми зможемо підібрати перекладача, який розбирається в тій ніші, про яку йтиметься. Гарантуємо, що наш співробітник повною мірою знайомий з арабською культурою і традиціями, а тому ви не зіткнетеся з нерозумінням з боку іноземних гостей або некоректної інтерпретацією мови.

Подати заявку і дізнатися точну вартість послуги можна, заповнивши онлайн-форму або зв'язавшись з нами за контактами, вказаними на відповідній сторінці сайту.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda