Бюро перекладів
МоваПро

Бюро перекладів МоваПро - це компанія, яка об'єднує професіоналів у сфері лінгвістики та легалізації документів. Завдяки успішній оптимізації робочого процесу, ми працюємо в середньому ціновому сегменті, утримуючи якість послуг на високому рівні.
Дізнатися вартість або отримати безкоштовну консультацію фахівця
Залиште заявку на зворотний дзвінок
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Усний французький переклад

Ділові і особисті зв'язки жителів Києва та інших міст України з громадянами Франції, Канади, Бельгії вимагають розуміння один одного, але не завжди це можливо через незнання мови. Допомогти в даному випадку можуть перекладачі з бюро Movapro. У нас можна замовити усний переклад з французької та назад. Її вартість визначається індивідуально.
Залишити заявку на переклад
Особливості мови
Французький вважається одним з найбільш мелодійних і красивих в світі. Його носіями є понад 95 млн осіб, що населяють різні країни. Це його батьківщина Франція, Канада, частина США, Бельгія, Люксембург, Монако і багато інших. Саме він був міжнародним до того, як цю роль став виконувати англійська. Ще це робоча мова ООН.

Тому перекладачі з французької на російську та українську мови і в зворотному порядку дуже затребувані. Вони допомагають у веденні листування, перекладі документів, а також в проведенні заходів при особистих зустрічах. Дуже важлива, особливо для ділового спілкування, кваліфікація фахівців.
Залишити заявку на переклад
Усний переклад на французьку
Досвідчені перекладачі бюро Movapro надають послуги на вищому рівні. Вони супроводжують:

  • бізнес-переговори, конференції, презентації;

  • виставки, екскурсії;

  • особисті зустрічі, урочисті заходи;

  • поїздки.

Замовити послуги можна заздалегідь або в терміновому режимі, якщо ситуація того вимагає. В кожному випадку підбирається фахівець, досконально знайомий з термінологією тієї чи іншої галузі, якщо мають бути переговори певного характеру.

Зі свого боку ми гарантуємо:

  • повний і точний переклад інформації, без найменшого спотворення;

  • грамотну мову і красиву дикцію;

  • конфіденційність.

Крім послуг в столиці, ми надаємо їх за її межами. Також можливий виїзд перекладача за кордон для супроводу.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
Прийом замовлення
Узгодження термінів і вартості.
Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
01
Переклад
Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
02
Редактура
Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
03
Коректура і верстка
Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
04
Засвідчення перекладу
Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
05
Доставка
Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
06
Оставить заявку на устный французский перевод
Оставьте заявку онлайн и наш менеджер свяжется с Вами
Made on
Tilda