Усний китайський переклад

Синхронний або послідовний усний переклад з китайської на російську - це складне завдання для перекладача, лінгвіста. Китайський не має фонетичного або лінгвістичного подібності з російською чи українською мовою. Щоб правильно перевести фразу або висловлювання, необхідно враховувати інтонацію, наголоси, тон. Професійні перекладачі бюро перекладів «МоваПро» знають про особливості і тонкощі китайського, виконують усний переклад швидко і якісно.
Залишити заявку на переклад
Особливості усного перекладу
з китайської мови
Китайська - один з найпопулярніших, нею розмовляють майже півтора мільярда чоловік. Це тоновий, музичну мову, в якому багато омонімів - слів з однаковим звучанням. Їх значення залежить від інтонації. У Китаї існує безліч діалектів, в яких один і той же слово звучить по-різному. Фрази переводяться з кінця. Це основні особливості перекладу з китайської мови, які враховують професійні перекладачі «МоваПро».

У нас можна замовити:

 • послідовний переклад з китайського - спікер робить в мові невеликі паузи, під час яких перекладач передає висловлювання російською;
 • синхронний переклад - спікер і перекладач говорять одночасно, тому незначні деталі можуть бути випущені в перекладеному висловлюванні.
Ціна послідовного перекладу нижче, він не вимагає технічної підготовки. Виконувати його може один перекладач. При синхронному перекладі необхідно не менше двох лінгвістів - кількість залежить від тривалості заходу. Для такого перекладу потрібна технічна підготовка, що робить його менш мобільним.
Залишити заявку на переклад
Як замовити усний переклад
з китайської в Києві
В бюро перекладів «МоваПро» працюють досвідчені перекладачі високої кваліфікації. У нас є лінгвісти різних спеціалізацій, які допоможуть налагодити якісне спілкування з іноземними партнерами. У нас можна замовити усний переклад з китайського за низькою вартістю. Ціна послуги залежить від тривалості роботи перекладача, тематики. Наші перекладачі працюють в Україні, можуть супроводжувати вас у закордонних поїздках, на зустрічах з китайськими партнерами.

Переваги бюро перекладів «МоваПро»:

 • у наших перекладачів чітка дикція, грамотна мова;

 • у нас працюють лінгвісти з великим досвідом, які допоможуть легко порозумітися з китайськими партнерами;

 • ми можемо швидко знайти фахівця для синхронного або послідовного перекладу.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda