Усний турецький переклад

Бюро перекладів Movapro виконує усний переклад, турецька - один з мов, з яким ми часто працюємо. Туреччина в останні десятиліття активно налагоджує міждержавні зв'язки з багатьма країнами, в їх числі і Україна. Турецькі бізнесмени можуть запропонувати нашим підприємцям взаємовигідні контракти, але їх обговорення вимагає присутності грамотного перекладача, якого надамо ми. У нашому бюро можна запросити фахівця як заздалегідь, так і в терміновому порядку.
Залишити заявку на переклад
Усний переклад на турецький
Наші перекладачі - професіонали, які точно і в повному обсязі передають інформацію, володіють спеціальними термінами в різних галузях, наприклад, в будівництві, промисловості, економіці, юриспруденції і т. Д. Ми організуємо супровід на:

 • переговори, конференцію, екскурсію, презентацію;

 • промисловий або будівельний об'єкт;

 • ічние зустрічі або просто для пересування по Києву.

Замовити послугу послідовного перекладу з турецької на російську і українську мови можна не тільки в столиці, а й за її межами, а також за кордоном. Всі деталі майбутніх заходів і поїздок обумовлюються за кілька днів. Вартість послуг перекладача визначається індивідуально і залежать від обсягу робіт.
Залишити заявку на переклад

Гарантії якості

Відповідність стандартам
ISO 9001 ТА 17100
Кожен переклад проходить
три стадії перевірки
Виконаємо тестовий
переклад безкоштовно!
Знижка 5% при замовленні більше
20 сторінок перекладу
Етапи виконання замовлення
 • Прийом замовлення
  Узгодження термінів і вартості.
  Уточнення вимог Замовника, особливостей написання імен, назв та адрес в документі. Формування глосарію для спеціалізованих текстів.
  01
 • Переклад
  Підбір одного або декількох спеціалізованих перекладачів виходячи з тематики документа. Всі наші фахівці проходять суворий відбір, що гарантує відмінний результат.
  02
 • Редактура
  Перевірка правильності і повноти перекладу командою редакторів. Забезпечення єдності і точності термінології по всьому документу / проекту.
  03
 • Коректура і верстка
  Перевірка граматики, орфографії і пунктуації та форматування перекладу При необхідності, підключення верстальника, щоб оформити переведення документів зі складною графікою, таких як каталоги, брошури, креслення та ін. В повній відповідності з оригіналом.
  04
 • Засвідчення перекладу
  Нотаріальне підтвердження перекладу та копії документа з підписом перекладача або скріплення документа печаткою нашої компанії.
  05
 • Доставка
  Ваші документи готові! При необхідності наш кур'єр доставить вам їх по в будь-яку точку Києва, ну або відправить в інше місто або країну.
  06
Made on
Tilda